Proč v horkých letních dnech nepoužívat make-up?

Proč v horkých letních dnech nepoužívat make-up? - Empolas-zdravi.cz    V horkých letních dnech není make-up vždy nejlepším přítelem naší pleti. Husté vrstvy make-upu mohou ucpanými póry způsobovat nepříjemnosti a bránit pleti v dýchání. Naštěstí existuje skvělá alternativa, jak dosáhnout svěžího vzhledu bez tíhy klasického make-upu.

Během horkých letních dnů naše pleť nemusí být velkým fanouškem make-upu. Těžké vrstvy make-upu totiž mohou póry ucpat a znemožnit pleti dýchat. Proč nevyzkoušet místo toho lehký tónovací krém, který dokáže sjednotit pleť a dodat jí přirozený lesk? Pokud se některé nedokonalosti objeví, stačí použít korektor jenom tam, kde je to opravdu potřeba. S takovýmto líčením si můžete užívat léto a nechat pleť volně dýchat.

Pudr byste měli používat co nejméně, a pokud ano, tak jen na T-zónu v tenké vrstvě. Nezapomínejte, že transparentní pudr je nejlepší volbou. Místo pudru můžete použít bronzer na oblasti, které jsou více vystaveny slunečnímu záření.

TIP pro Vás: Vždy si pamatujte, že pokud máte zpocenou pleť, nepoužívejte pudr k jejímu zmatnění. Pudr by se mohl shlukovat a pleť by vypadala hůře než bez jakékoliv péče. Pokud máte mastnou pleť, doporučuje se použití matujících papírků, které pomohou odstranit přebytečný maz.

Kromě toho je také důležité hydratovat pleť a nechat ji dýchat. Vyzkoušejte produkty Stamiuvex, které jsou zaměřeny na hydrataci a omlazení pleti. Doporučujeme použití RIGEIDRA regeneračního denního BIO krému a ESFOLUX revitalizačního nočního BIO krému. Tyto produkty obsahují kmenové buňky z hroznového vína, které podporují obnovu buněk, zlepšují mikrocirkulaci a dodávají pleti jas a pružnost.

Nenechte horké počasí narušit vaši pleť. S lehkým make-upem, správnou péčí a produkty Stamiuvex můžete dosáhnout krásné a zdravé pleti, která bude moci volně dýchat i během letních dní.

Objevte 100% přírodní kosmetiku pro krásnější pleť

 

Víte o někom, komu by článek mohl pomoci? Sdílejte odkaz na tento článek.

Přejeme vám krásné léto bez starostí o pokožku!

 

Přejít na kompletní nabídku produktů

 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek