Prodejna Ostrava

Zdravotnické potřeby EMPOLAS - Ostrava

Přijďte si vybrat tu správnou zdravotnickou pomůcku do NEJVĚTŠÍ specializované prodejny zdravotnických potřeb v OSTRAVĚ-PORUBĚ. 

Rádi Vám poradíme s výběrem zdravotnických pomůcek a zboží.

Prohlédněte si moderní prodejnu zdravotnických potřeb EMPOLAS.

MÁME PRO VÁS OTEVŘENO

pondělí          8:00 - 18:00 hod. 
úterý              8:00 - 18:00 hod.
středa            8:00 - 18:00 hod.
čtvrtek           8:00 - 18:00 hod.
pátek             8:00 - 18:00 hod.
sobota           8:00 - 12:00 hod.

 

Zdravotnické potřeby EMPOLAS - Ostrava
Francouzská 6167/5, Poruba
708 00 Ostrava

(Do prodejny musíte projít pasáží.) 

Telefon: +420 702 038 520
Email: ostrava@empolas-zdravi.cz
Web: https://www.empolas-zdravi.cz/zdravotnicke-potreby-ostrava/

 


 

Projděte se po naší prodejně z pohodlí domova

Prohlédněte si z pohodlí domova největší prodejnu zdravotnických potřeb v Ostravě a přijďte si vybrat co potřebujete.

 

CESTA K NÁM JEDNODUŠE

 

Autobusem

Ze zastávky Francouzská je to přibližně 5 minut do ZDRAVOTNICKÝCH POTŘEB EMPOLAS.

 

Tramvají

Ze zastávky Telekomunikační škola je to přibližně 5 minut do ZDRAVOTNICKÝCH POTŘEB EMPOLAS.

 

Autem

Parkování je možné na parkovišti ulice Francouzská (parkoviště před McDonaldem) nebo v jeho blízkém okolí.

Pokud jdete z parkoviště před McDonaldem, tak je potřeba projít celou budovou. Z druhé strany budovy naleznete vchod do ZDRAVOTNICKÝCH POTŘEB EMPOLAS.

 

 

Průchod do prodejny skrz pasáž: Na fotkách šipkou označený průchod (pasáž) skrz budovu (od parkoviště do zdravotnických potřeb EMPOLAS) je otevřen vždy od 8:00 po celou dobu otevírací doby prodejny.


 

 

Přijďte se poradit do naší prodejny zdravotnických potřeb EMPOLAS. Rádi Vám poradíme s výběrem zdravotnických pomůcek a zboží.

 

Inhalátory včetně inhalátorů v designu zvířátek pro děti

V naší prodejně zdravotnických potřeb v Ostravě najdete širokou nabídku inhalátorů pro děti i dospělé. Inhalátory jsou nezbytným pomocníkem při léčbě různých respiračních onemocnění, jako je astma, zánět dolních cest dýchacích, chronická obstrukční plicní nemoc nebo nachlazení. S naším rozmanitým výběrem inhalátorů od renomovaných výrobců si můžete být jisti, že najdete ten správný model pro své individuální potřeby. Náš vyškolený a přátelský personál Vám rád poradí s výběrem a poskytne veškeré potřebné informace ohledně používání inhalátoru. Přijďte do naší prodejny v Ostravě a zajistěte si kvalitní a účinný inhalátor, který Vám pomůže udržovat zdravé dýchací cesty.

Nabídku inhalátorů si můžete prohlédnout také zde: https://www.empolas-zdravi.cz/zdravotnicke-pristroje/inhalatory/

 

 

Bederní pás / bederní pásy / bederní ortézy

V Ostravě si můžete zakoupit a vyzkoušet bederní pás od různých výrobců přímo v prodejně Zdravotnických potřeb EMPOLAS. Vyškolená obsluha Vám poradí a vybere s Vámi bederní pás přesně dle Vašich potřeb a požadavků.  Bederní pás lze u nás vyzvednout nebo zakoupit také na poukaz od lékaře. 

Nabídku bederních pásů si můžete prohlédnout také zde: https://www.empolas-zdravi.cz/bandaze-a-ortezy/bederni-bandaze-a-ortezy/

 

 

Ortézy / bandáže

Ortéza na koleno 

Nevíte, jaký typ, značku nebo velikost ortézy na koleno?  Zastavte se k nám do Ostravy na prodejnu, kde Vám doporučíme správnou ortézu na koleno podle vašich potřeb a velikosti.  Zdravotnické potřeby EMPOLAS v Ostravě nabízí největší výběr kolenních ortéz v Ostravě a v širokém okolí.  Ortézu na koleno lze u nás zakoupit také na poukaz od lékaře. 

Ortéza na kotník 

Sháníte v Ostravě ortézu na kotník?  Přijďte do zdravotnických potřeb EMPOLAS a nechte si poradit s výběrem přímo od našich specialistů.  V případě potřeby Vám rádi vybereme i podpůrné berle.  Ortézu na kotník lze u nás zakoupit také na poukaz od lékaře. 

Ve zdravotnických potřebách EMPOLAS v Ostravě Vám rádi pomůžeme vybrat i z mnoha dalších ortéz a bandáží, jakými jsou např.: ortéza na zápěstí, ortéza na ruku, ortéza na loket, krční límce a další. Veškerý sortiment ortéz a bandáží u nás v prodejně zdravotnických potřeb v Ostravě můžete zakoupit na poukaz od lékaře.

Nabídku ortéz a bandáží si můžete prohlédnout také zde: https://www.empolas-zdravi.cz/bandaze-a-ortezy/

 

 

Chodítko / chodítko pro seniory 

Zvažujete koupi chodítka pro sebe nebo pro své blízké? Přijďte společně k nám do zdravotnických potřeb EMPOLAS v Ostravě. Máme k vyzkoušení přímo na prodejně největší počet chodítek pro seniory v Ostravě a širokém okolí. Chodítko lze u nás zakoupit také na poukaz od lékaře. 

Nabídku chodítek si můžete prohlédnout také zde: https://www.empolas-zdravi.cz/pomucky-pro-sebeobsluhu/choditka/

 

 

Invalidní vozíky / elektrické invalidní vozíky

Na naší prodejně v Ostravě máme k dispozici velké množství invalidních vozíků, které si můžete přímo na místě vyzkoušet. V nabídce najdete různé typy a modely, které jsou vhodné pro různé potřeby a preference. Naši odborníci Vám pomohou vybrat ten správný invalidní vozík, který bude nejen pohodlný a bezpečný, ale také bude odpovídat Vašim individuálním potřebám. Přijďte do naší prodejny v Ostravě a nechte se profesionálně poradit při výběru invalidního vozíku, který Vám zajistí větší mobilitu a nezávislost.

Nabídku invalidních vozíků si můžete prohlédnout také zde: https://www.empolas-zdravi.cz/pomucky-pro-sebeobsluhu/

 

Berle / hole / pomůcky pro sebeobsluhu / toaletní křesla / pomůcky do koupelny a WC

V naší prodejně zdravotnických potřeb v Ostravě najdete širokou nabídku pomůcek pro sebeobsluhu a zajištění pohodlného a bezpečného každodenního života. Nabízíme různé typy berlí a hůlek pro podporu chůze, které pomáhají s rovnováhou a stabilitou. Pro zajištění pohodlného používání toalety a koupání máme k dispozici také široký sortiment toaletních křesel a pomůcek do koupelny a WC. Naše vyškolené a vstřícné personálu Vám ráda poskytne odborné poradenství a pomůže vybrat ty správné pomůcky, které Vám usnadní každodenní aktivity a zvýší Vaši nezávislost a pohodlí. Přijďte k nám do prodejny v Ostravě a objevte naši širokou nabídku pomůcek pro sebeobsluhu a zajištění pohodlného a bezpečného života.

Nabídku berlí, holí a pomůcek pro sebeobsluhu si můžete prohlédnout také zde: https://www.empolas-zdravi.cz/pomucky-pro-sebeobsluhu/

 

 

Dámská obuv / zdravotní obuv pro ženy / diabetická obuv pro ženy

Přijďte si vybrat z široké nabídky dámské jarní a celoroční společenské i vycházkové obuvi. Máme široký výběr včetně certifikované dámské zdravotní a diabetické obuvi.  Dámská obuv Ostrava, to jsou zdravotnické potřeby EMPOLAS.

Nabídku dámských bot si můžete prohlédnout také zde: https://www.empolas-zdravi.cz/zdravotni-obuv/zdravotni-obuv-pro-zeny/

 

 

Pánská obuv / zdravotní obuv pro muže / diabetická obuv pro muže

Hledáte pánskou obuv v Ostravě? Přijďte do zdravotnických potřeb EMPOLAS - Ostrava. Máme pro Vás k vyzkoušení širokou nabídku pánské pohodlné a zdravotní obuvi, včetně certifikované obuvi pro diabetiky.

Nabídku pánských bot si můžete prohlédnout také zde: https://www.empolas-zdravi.cz/zdravotni-obuv/zdravotni-obuv-pro-muze/

 

 

Navštivte nás

Hledáte velké zdravotnické potřeby v Ostravě, Karviné, ve Frýdku-Místku, v Havířově, ve Vsetíně nebo v Opavě? Do zdravotnických potřeb EMPOLAS v Ostravě to máte kousek. Přijeďte si k nám vybrat z největšího sortimentu zdravotnických potřeb.

 

Recenze našich zákazníků

Marie Konečná

Velmi milá obsluha, která se mě hned ujala a pomohla s výběrem. Líbilo se mi, že mají docela dobře zásobenou prodejnu. Nerada čekám a chodím někde na dvakrát. Takže za mě palec nahoru. Doporučuji. Nákup jsem si užila.

Pavel Benda

Montoval jsem zde vybavení prodejny a slečny byly pořád velice příjemné a komunikativní nejem na mě, ale hlavně na zákazníky a vždy se jim snažili vyjít vstříc a dobře poradit.

Karolína Veselá

Dobrý den, tímto bych chtěla poděkovat slečně prodavačce za ochotu a vysvětlení všech produktů, které jsme řešili pro babičku po propuštění do domácí péče a za rychlost objednání zboží, které nebylo momentálně skladem. Rádi se vrátíme. Děkujeme.

Uvedené recenze jsou recenzemi zákazníků vložené na stránce prodejny ve vyhledávači Google. Více recenzí prodejny naleznete pod tlačítkem níže.

 

Otevřít další recenze
 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek