Víte, jaký máte typ pleti?

Víte, jaký máte typ pleti? - Empolas-zdravi.cz    Normální, suchá, citlivá, smíšená nebo mastná pleť?...Typů pleti je několik, my vám pomůžeme zjistit jaký máte :)

Zdánlivě jednoduchá otázka, ale divili byste se, kolik žen a dívek nezná svůj typ pleti. Právě podle typu vaší pleti je ale potřeba vybrat péči, která vaší pokožce bude nejlépe sedět a vyhovovat!

Pojďme se tedy na to podívat společně.

 

Normální pleť

Není příliš suchá, ani mastná. Obvykle netrpí na akné nebo rozšířené póry. Nepne, ani není často podrážděná.

I když vaši pleť netrápí žádný problém, potřebuje pravidelnou péči, aby měla dostatek hydratace a předčasně nestárla. Pleť vyčistěte každé ráno a večer čisticí ozonizovanou vodou PULIDRA, naneste výživné pleťové sérum RIGEVITA a na něj hydratační pleťový krém RIGEIDRA. Jednou týdně pleť zbavte odumřelých buněk pomocí peelingu nebo použijte noční krém s miniaturními peelingovými částečkami ESFOLUX a užívejte si pocit zdravé a svěží pleti.

Suchá pleť

Je viditelně vysušená, napjatá, šupinatá a hrubší na dotek. Častěji se loupe a svědí. Je náchylnější k tvorbě vrásek.

Suchou pleť odličujte a čistěte vždy čisticí ozonizovanou vodou PULIDRA bez alkoholu a jiných vysušujících složek. Pro intenzivní hydrataci natřete obličej dvakrát denně výživným krémem RIGEIDRA, pod který naneste hydratační anti-age sérum RIGEVITA. Pleť se rozzáří a omládne.

Citlivá pleť

Provází ji nepříjemné pocity na kůži, časté zarudnutí nebo pálení. Někdy se objevují i pupínky v důsledku podráždění.

K odlíčení citlivého typu pleti použijte jemné přípravky, například čisticí ozonizovanou vodu PULIDRA. Pleť dále hydratujete pleťovým sérem s lehoučkou texturou a po něm naneste pleťový krém. Určitě se vyhněte pleťové kosmetice s obsahem alkoholu, umělé parfemace a dalších potenciálně dráždivých látek. Kosmetika STAMIUVEX je jemná a vzhledem k přírodnímu složení maximálně vhodná i pro citlivou pleť.

Smíšená pleť

V oblasti T-zóny je mastnější, v ostatních částech obličeje se spíše podobá suchému typu pleti.

V péči o smíšenou pleť vám pomohou přípravky, které zmatní lesklé části obličeje a zároveň dostatečně hydratují ty suché. Pleť důkladně odličujte a čistěte dvakrát denně. Poté naneste lehoučké anti-age sérum RIGEVITA a po něm hydratační pleťový krém. Správná péče vaši pleť sjednotí a vy budete zářit zdravím.

Mastná pleť

Rychle se mastí a hodně se leskne. Trpí na rozšířené a ucpané póry. Špatně na ní drží make-up.

Pro mastnou pleť je více než pro jiné typy pleti nezbytné její poctivé odličování a čištění. Krémy volte nemastné, které neucpávají póry. Vhodnou volbou je ESFOLUX noční krém s příjemným přírodním složením, které pleť nezatěžuje a zároveň přes noc působí i jako jemný pleťový peeling.

 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek