Top 6 triků, jak na stažení pórů

Top 6 triků, jak na stažení pórů - Empolas-zdravi.cz    Trápí Vás rozšířené póry? Nejste v tom sami. Podívejte se na osvědčené tipy v péči o pleť.

Trápí vás rozšířené póry? 

Připravili jsme si pro vás šest tipů a triků, jak rozšířené póry aspoň částečně stáhnout.

1. Čištění je základ. Každý den, bez výjimky, nezapomeňte ráno a večer vyčistit pleť. Ačkoliv uléháte dobře odlíčená, přes noc se vaše pokožka detoxikuje, takže potřebuje péči i po probuzení. Naše bio ozonizovaná voda PULIDRA navíc pokožku krásně dezinfikuje bez toho, aby ji zatížila chemickými látkami. 

 

2. Odstraňte odumřelé buňky. Často stačí téměř neviditelná šupinka staré kůže, aby se pór ucpal. Pravidelně proto své pleti dopřávejte peeling. Tak trochu dvě mouchy jednou ranou zabijete, pokud použijete noční bio krém ESFOLUX s miniaturními částečkami peelingu, který nastartuje obnovu pokožky. 

 

 

3. Pokuste se nesahat si na obličej. I když dbáte na hygienu, na rukou máte spoustu bakterií. Pokud si budete sahat do obličeje, riskujete zanesení pórů.

 

4. Častěji perte. Každou noc je vaše tvář ve styku s polštářem. Věnujte tedy pozornost i povlečení a měňte ho pravidelněji. Pokud ještě nemáte, doporučujeme zanést speciální “obličejový” ručník.

 

5. Schlaďte se. Tajným trikem na rozšířené póry našich babiček, ale i světových modelek je kostka ledu. Ano, slyšíte správně. Přes postižená místa přejíždějte kostkou ledu, kůže se téměř okamžitě stane pružnější, zmizí nadbytečný maz a póry se stáhnou.

 

6. Změňte životní styl. Asi nejdůležitějším faktorem je právě to, co jíte – nezdavá jídla, málo vitamínů, alkohol, kouření, ale také stres vaší pleti nedělají úplně dobře.

 

 

 

 PŘEJÍT NA PRODUKTY 

 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek