Opary

Opary - Empolas-zdravi.cz    Opar rtu je nepříjemné infekční onemocnění způsobené virem, který zůstává v těle doživotně a může se tedy kdykoliv „probudit“. Příčiny snadno neovlivníme. Účinnou a rychlou pomoc si zvolit můžeme!

Opar rtu je infekční onemocnění způsobené virem Herpes simplex typu I. Prvotní setkání s virem může proběhnout bez příznaků.
Virus v těle zůstává doživotně. K projevům onemocnění může potom dojít kdykoliv v průběhu života nebo vůbec. Infekce se nejčastěji projevuje jako opar na rtu ve formě nepříjemně bolestivých puchýřků naplněných tekutinou. Frekvence opakování výsevu puchýřků je značně individuální. Může k nim docházet každý měsíc, jednou za rok nebo i s odstupem několika let.

Příčiny reaktivace infekce a výsevu puchýřků se u každého jedince a v tom kterém období jeho života mohou lišit.

Mezi nejčastější příčiny patří:

  • snížení imunity a odolnosti organismu (horečka, nachlazení)
  • stresové vypětí
  • fyzická zátěž
  • emocionální vzrušení
  • období menstruace

Opary

Postup ošetření:

ActiMaris Gel naneste přímo na opar ve vrstvě 2-3 mm a nechte působit. Gel aplikujte nejlépe ihned a co nejčastěji, jakmile se opar začne rozvíjet, a to třeba i 3x během prvních 30 minut. Takto bude efekt aktivního kyslíku nejrychlejší a nejúčinnější. Gel bude zasychat zhruba do 15 minut. Aplikaci dále opakujte 3x denně i častěji až do vymizení obtíží. Změna by měla být patrná již po několika prvních aplikacích. 
V případě, že opar už je vyschlý či strupovitý, doporučujeme ke zvláčnění a zhojení přípravek ActiMaris Sensitiv roztok. 
K aplikaci roztoku využijte nejlépe důkladně navlhčený vatový tampon, který přikládejte na postižené místo jako obklad několikrát denně.

 

 

 PŘEJÍT NA PRODUKTY 

 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek