Nákup na poukaz od lékaře

Nákup na poukaz od lékaře - Empolas-zdravi.cz    Máte poukaz na zdravotnickou a ortopedickou pomůcku od lékaře? V krátkém článku Vám poradíme, jak můžete poukaz uplatnit při nákupu na empolas-zdravi.cz.

JAK UPLATNIT POUKAZ OD LÉKAŘE NA NÁKUP POMŮCKY NA EMPOLAS-ZDRAVI?

Máte poukaz na zdravotnickou a ortopedickou pomůcku od lékaře? V krátkém článku Vám poradíme, jak můžete poukaz uplatnit při nákupu na empolas-zdravi.cz.

Postup při objednávce zdravotnických a ortopedických pomůcek na poukaz od lékaře:

 1. Informujte nás o tom, že máte poukaz od lékaře a chcete ho uplatnit na telefonním čísle 775 335 111. Budeme také potřebovat Váš email.
 2. Pošlete fotku poukazu kvůli kontrole jeho platnosti na e-mailovou adresu info@empolas-zdravi.cz.
 3. Pokud máte e-poukaz, zašlete nám emailem kód nebo obrázek e-poukazu.
 4. Pokud máte poukaz fyzicky (papírový) - zašlete ho na adresu: EMPOLAS s.r.o., Horní Lán 1196/9, 779 00 Olomouc.
 5. Vyčkejte na další informace, o průběhu odeslání zásilky Vás budeme informovat e-mailem.

V případě nákupu na poukaz od lékaře nás nejprve informujte prostřednictvím infolinky 775 335 111, kde s Vámi domluvíme veškeré podrobnosti Vaší objednávky. Poukaz nemusí vždy pokrýt celou částku pomůcky, proto je potřeba se dohodnout na způsobu úhrady doplatku. Pro uplatnění poukazu nesmí být datum jeho vydání starší než 3 měsíce. 

V případě, že máte e-poukaz, stačí nám zaslat jeho fotografii buď na e-mailovou adresu info@empolas-zdravi.cz, a nebo na telefonní číslo 775 335 111 (pokud máte poukaz pouze v SMS).

V případě, že máte papírový poukaz, než Vám objednávku odešleme, potřebujeme Váš poukaz také fyzicky. Proto vložte poukaz do obálky a zašlete na naši adresu EMPOLAS s.r.o., Horní Lán 1196/9, 779 00 Olomouc. Jakmile Váš poukaz obdržíme, zašleme Vám obratem Vaši objednávku a o odeslání Vás informujeme.

 

Ilustrativní obrázek vyplněného poukazu.

  Poukaz od lékaře

   

   
  CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
  Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek