Jak na krásný dekolt?

Jak na krásný dekolt? - Empolas-zdravi.cz    Chcete-li mít i pleť na krku a v dekoltu dobře hydratovanou, vyživenou a bez vrásek, každodenní péče o tuto oblast by pro vás měla být samozřejmostí.

Vyzkoušejte naše omlazující tipy pro krásný dekolt a krk!

Dávejte si pozor! Kůže na krku a v dekoltu je jemná a o poznání tenčá než na zbytku těla. Můžete jistě samy dobře porovnat vystavení dekoltu sluníčku ve srovnání s jinými partiemi. Musíme ho proto dobře chránit a pravidelně o něj pečovat. Zanedbání péče totiž může snadno vést k předčasnému stárnutí a povislé kůži na krku. A o tu přece nestojíme…

Chcete-li stárnutí dekoltu zabránit, vyzkoušejte naše tipy.

Chcete-li mít i pleť na krku a v dekoltu dobře hydratovanou, vyživenou a bez vrásek, každodenní péče o tuto oblast by pro vás měla být samozřejmostí. Používejte proto pravidelně pečující hydratační krém – a to nejen na obličej, ale taky na krk a dekolt. Vyzkoušejte třeba Anti–Age krém pro regeneraci RIGEIDRA, který krásně hydratuje a vyživuje

Hydratace je důležitá nejen zvenku, ale i zevnitř. Podstatný je i pitný režim, nejlepší vliv na pokožku má obyčejná voda.

Neodbývejte odličování. Každý den vyčistěte čistící vodou PULIDRA krk i dekolt.  Dodá pleti kyslík a energii pro rychlejší regeneraci a obnovu buněk. 

Dávejte si pozor na sluníčko – k nejčastějším příčinám, proč kůže v oblasti dekoltu stárne nebo se na ní objevují pigmentové skvrny, je právě nedostatečná ochrana před škodlivým UV zářením. Takže s opalovacím krémem i na podzim rozhodně nekončete jen u obličeje.

Dopřejte si pravidelný peeling. Jemně očistí pokožku a podpoří krevní oběh.

Spěte na zádech. Spaní na břiše a na boku vytváří na náš dekolt lehký, ale dlouhodobý tlak. Kromě spánku se vrásky tvoří také při nesprávném držení těla. Když jste shrbené, svaly na přední polovině těla nenamáháte a postupně povolují. A kůže s nimi.

Pravidelně cvičte. Jen zpevněné svaly kůži pěkně napnou, vyhladí a vrásky vás pak budou trápit mnohem méně. Pro zpevňování této oblasti jsou ideální kliky, plank nebo cvičení s činkami.

Občas si dopřejte jemnou masáž. Stimuluje průtok krve a pokožce zajistí zářivý vzhled. Velmi efektivní pro zpevnění pokožky je také střídání proudu chladné a teplé vody při sprchování krku a dekoltu nebo masáž ledovými kostkami.

 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek