DERMOZOIL - Krém na dermatitidy, 100 ml

Inovativní zdravotnický prostředek na bázi ozonidů s patentovanou složkou OzoilE®. K prevenci a podpoře léčby všech forem dermatitidy, dermatózy a dalších dermatologických onemocnění.
Kód: 4752730 Produktové číslo: 8050538121649
Dostupnost: SKLADEM 17 ks
391 Kč plus doprava
 
DERMOZOIL - Krém na dermatitidy, 100 ml

DERMOZOIL® krém na dermatitidy je vysoce účinný zdravotnický prostředek z řady Ozonidy pro podporu hojení zánětů na kůži. Přírodní alternativa podpory léčby dermatitidy (atopická, seboroická, ekzematózní, alergická, kontaktní) k lokálním antimikrobiálním a protizánětlivým lékům, přípravkům a kortikoidům.

PRO PREVENCI A PÉČI O POKOŽKU S DERMATITIDOU

péče o aknéNA POKOŽKU OBLIČEJE A TĚLA:  k prevenci a podpoře léčby všech forem dermatitidy a dermatologických onemocnění, které se projevují zánětem, podrážděním, xerózou, svěděním a odlupováním pokožky. Určen také k prevenci a léčbě akutních a chronických kožních lézí.
✔ Snižuje zánět, podráždění a zarudnutí
✔ Působí antimikrobiálně proti infekci – eliminuje bakterie, viry, plísně
✔ Pomáhá obnovit bariérovou funkci pokožky
✔ Zvláčňuje pokožku a pomáhá proti svědění

 

JAK POUŽÍVAT?

Naneste DERMOZOIL® krém přímo na postiženou oblast. Aplikujte 2 – 3x za den.
Při léčbě akutní a chronické kožní léze s různou etiologií lze DERMOZOIL® krém aplikovat přímo na celou postiženou oblast a do okolí 5 cm.

Pro zvýšení účinnosti pokožku před použitím krému vyčistěte speciálním mycím a ošetřujícím roztokem IDROZOIL®.

Doba trvání léčby závisí na velikosti ošetřované oblasti a rychlosti reakce na terapii. Nejsou známy žádné případy vedlejších či alergických účinků. Pokud by nastaly, přerušte aplikaci a poraďte se s lékařem. Nejsou známé žádné případy interakce s léky a jinými léčivými látkami.

 

100% PŘÍRODNÍ SLOŽENÍ

OzoilE® (patentovaná složka s acetátem vitaminu E) – působí proti zánětu, zarudnutí, svědění, pálení, otoku, přenáší kyslík do tkání a podporuje regeneraci tkání
Výtažek z listu černého rybízu – působí jako antioxidant, proti zánětu a svědění
Výtažek z květu měsíčku lékařského – podporuje tvorbu nové tkáně, zklidňuje pokožku
Kyselina hyaluronová – pomáhá obnově kožní bariéry, zpomaluje ztrátu vody z pokožky
Výtažek z kořene listnatce pichlavého, z přesličky rolní, kyselina thioktová


DERMOZOIL® krém neobsahuje žádnou chemickou léčivou látku.

 

BEZ LEPKU – BEZ BARVIV – BEZ ALERGENŮ

 

CO JE PATENTOVANÁ SLOŽKA OZOILE®?

OzoilE® je patentovaná složka, která podporuje hojení a obnovu tkáně. Skládá se z unikátní kombinace ozonu a extra panenského olivového oleje, stabilizovaná acetátem vitaminu E.

100% přírodní alternativa syntetických léčivých přípravků a kortikoidů. K použití na kůži a sliznici. Výrazně podporuje hojení, působí proti zánětu, ulevuje od bolesti a svědění. Účinný proti bakteriím, virům, kvasinkám a plísním. Bez vedlejších a nežádoucích účinků.

OzoilE® obsahuje: OZONIDY získané ozonizací extra panenského olivového oleje. Působí protizánětlivě, mikrobicidně, rychle snižují otok a zmírňují bolest. BIOPEROXIDY uvolněné z ozonidů při jejich kontaktu s kůží nebo sliznicí jsou zodpovědné za mikrobicidní a protizánětlivý účinek (snížení otoku, zarudnutí, svědění). Současně uvolněný KYSLÍK napomáhá rychlé obnově poškozené tkáně a její funkce. VITAMIN E ACETÁT zvyšuje protizánětlivý účinek ozonidů.

 

Zdravotnický prostředek. Čtěte pečlivě příbalovou informaci.

 

Upozornění

Zdravotnický prostředek, čtěte pečlivě návod k použití a informace o bezpečném používání.

Soubory
 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek