Co je Stamiuvex?

Co je Stamiuvex? - Empolas-zdravi.cz    Stamiuvex®. Neznámé slovo ukrývá patentovanou exkluzivní kosmetiku. V článku vám odhalíme kouzlo účinku kosmetické řady Stamiuvex®. Stačí kliknout zde.

 

 

 

Stamiuvex® je patent společnosti Erbagil vyrobený z kmenových buněk z nezralého hroznového vína.  Jedná se o výjimečnou odrůdu vinné révy FALANGHINA DEL SANNIO DOP, kterou si společnost Erbagil pěstuje ve vlastních vinicích v okolí italského města Neapol. K výrobě společnost využívá vlastní výzkumné laboratoře. Stamiuvex® kmenové buňky plní funkci anti-age programování, regeneraci buněk a charakterizují celou kosmetickou linii.
Stamiuvex® působí proti volným radikálům díky produkci vysoce účinných látek, zejména polyfenolům. Ty se řadí mezi nejúčinnější přírodní antioxidanty, které podporují neutralizaci volných radikálů.
Díky tomu Stamiuvex® zpomaluje stárnutí pokožky a udržuje ji svěží, zdravou a krásnou.

 

               Stamiuvex® je výsledkem exkluzivních surovin pro exkluzivní krásu!

 

Účinnost přípravků Stamiuvex®

Stamiuvex® dodává pleti lesk, svěžest, pružnost, hydrataci a podporuje regeneraci buněk. Chrání pokožku před volnými radikály. Má anti-age účinek díky kmenovým buňkám, které stimulují obnovu buněk a mají zklidňující účinek, který zlepšuje funkčnost mikrocirkulace. Stamiuvex® je účinný díky své schopnosti proniknout do spodních vrstev kůže, kde podporuje tvorbu nových kožních buněk. Pokožka je více tónovaná, pružná a sametová.

 

Jak se zrodil Stamiuvex®

Erbagil vybírá nejlepší bobule hroznového vína a extrahuje z nich kmenové buňky. V těchto tkáních je životaschopnost buněk velmi vysoká, takže je možné získat kultury s vyšším růstovým potenciálem ve srovnání s buňkami ze zralých hroznů. Během růstu in vitro jsou tyto buněčné kultury (kmenové buňky rostlinné tkáně) stimulovány ke znovuvytvoření dalších kmenových buněk.

Kultury se následně přenáší (přeočkovávají) do tekutého živného média (též růstové médium nebo kultivační médium), aby se dále správně vyvíjely. Tento proces zvaný fermentace je přísně kontrolovaný – sleduje se světlo, přísun kyslíku, živin i teplota, aby byl růst kmenových buněk umožněn bez jejich diferenciace.

Během tekuté fáze fermentace lze u kmenových buněk navodit nadprodukci účinných látek, jako jsou  polyfenoly a stilbeny. Díky tomu je u produktů možné dosáhnout vyšší biodostupnosti. Celý proces probíhá bez použití rozpouštědel a parabenů.

 

 

Vyberte si jedinečnou kosmetiku zde→   

 

 

Působení na volné radikály Stamiuvex® 

STAMIUVEX® rychle působí na volné radikály díky vysoce biologicky dostupným polyfenolům, syntetizovaným kmenovými buňkami.

Laboratorní testy ukázaly, že STAMIUVEX®  snižuje volné radikály rychle a efektivně. Je efektivní podporou neutralizace nebezpečných volných radikálů, způsobených vnitřními (stres, kouření, nevyvážená strava atd.) a vnějšími (znečištění, UV záření atd.) faktory.

 

Antioxidační účinek Stamiuvex®

STAMIUVEX® si v kosmetických přípravcích zachovává antioxidační účinky, které mu propůjčují anti-age vlastnosti.

 

 

STAMIUVEX® má vysokou schopnost inhibovat oxidační rozpad molekul

In vivo testy provedené při aplikaci ve vodě prokázaly relevantní účinnost při zvyšování antiradikálové obrany pokožky. Hodnoty mORAC/ m2 byly zvýšeny o více než 120%, což svědčí o velmi efektivní ochraně poskytované složkou STAMIUVEX proti volným radikálům.

 

 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek