Co je patentovaná složka OZOILE?

Co je patentovaná složka OZOILE? - Empolas-zdravi.cz    Zajímá Vás, co obsahuje a na jakém principu působí patentovaná složka OZOILE? Přečtěte si celý článek a dozvíte se také, proč mají produkty s OZOILE svoji specifickou vůni.

 

 

CO JE OZOILE® ? 

 

OZOILE® je patentovaná sloučenina italské společnosti ERBAGIL získána ekologickým procesem. Jedná se o spojení ozonu, kyseliny olejové a acetátu vitamínu E.

  • 100% přírodní alternativa léků a kortikoidů pro použití na kůži a sliznici. Výrazně podporuje hojení, působí proti zánětu, bolesti, svědění. Působí proti bakteriím, virům, kvasinkám a plísním. 
  • Bez vedlejších a nežádoucích účinků. 
  • Patentovaná složka, která aktivuje růstové mechanismy důležité pro hojení a obnovu tkáně.
  • Unikátní kombinace ozonu a extra panenského olivového oleje, stabilizovaná acetátem vitamínu E.

 

OZOILE® OBSAHUJE:

  • OZONIDY získané ozonizací extra panenského olivového oleje. Působí protizánětlivě, mikrobicidně, rychle snižují otok a zmírňují bolest. 
  • BIOPEROXIDY jsou zodpovědné za mikrobicidní a protizánětlivý účinek (snížení otoku, zarudnutí, svědění).
  • KYSLÍK napomáhá rychlé obnově poškozené tkáně.
  • VITAMÍN E ACETÁT zvyšuje protizánětlivý účinek Ozonidů.

 

 

 

ÚČINNOST OZOILE®

OZOILE® podporuje fyziologické procesy důležité pro příznivé hojení, a to díky univerzální účinnosti redukčně oxidačních reakcí. Díky bioperoxidům jsou membrány bakterií, virů, kvasinek a plísní oxidovány a mikroorganismy odumírají. Na druhé straně, u vyšších organismů jako jsou lidé, bioperoxidy v necytotoxických koncentracích posilují v buňkách žádoucí odezvu imunitního systému. OZOILE® proto posiluje imunitní reakce člověka, pomáhá zbavovat tkáně zánětu, regeneruje je a chrání před patogenními mikroorganismy.

 

VÝROBA OZOILE®

OZOILE®, stabilní ozonidy s acetátem vitamínu E, se vyrábí v laboratoři. Čistý kyslík nebo okolní vzduch jsou dopravovány do ozonizačního stroje, který přeměňuje kyslík na směs kyslíku a ozonu v různých koncentracích. Tato směs pak probublává matricí, která je ozonizována v reaktoru. Matricí je v tomto případě organický extra panenský olivový olej, který má vyšší biologickou aktivitu ve srovnání s běžnými oleji. Olej je produkován z biologicky vypěstované odrůdy oliv ORTOLANA DEL SANNIO. Celý proces, který vede k produkci OZOILE®, probíhá za kontinuální regulace teploty a tlaku.

 

JAK FUNGUJE OZOILE®

OZOILE® je účinná sloučenina ozonizovaného extra panenského olivového oleje a acetátu vitaminu E. Působí jako biologický induktor. Stimuluje endogenní obranný systém, působí protizánětlivě a antimikrobiálně. OZOILE® přivádí kyslík do tkání, podporuje rychlou regeneraci tkání a opravu kožních a slizničních lézí.

 

MIKROBICIDNÍ ÚČINEK OZOILE®

OZOILE® má také širokospektré mikrobicidní účinky díky své vysoké přilnavosti k obalům mikrobů a díky oxidačnímu účinku bioperoxidů.

Následující souhrnná tabulka ukazuje účinnost OZOILE®. Testy in vitro prováděné Univerzitou v Pavii prokazují schopnost OZOILE® inhibovat bakteriální a fungální růst.

 

 

PROČ MAJÍ PŘÍPRAVKY ŘADY OZONIDY  ( I RIGENOMA® ) SVOJI SPECIFICKOU VŮNI?

Všechny jsou bez přidané parfemace, mají však svoji specifickou vůni díky aktivnímu ozonu obsaženému v patentované složce OZOILE® – ozonizovaný medicínský olivový olej, stabilizovaný vitamínem E acetátem. Do každého z přípravků řady Ozonidy jsou pak přidávané další přírodní složky, které mohou jejich vůni také ovlivnit. Tato specifická ozonová vůně může někomu připomínat vysokohorský vzduch, závan svěžesti, čistoty, vzduchu po dešti, procházku lesem, medicínské prostředí nebo vůni bylin.

Patentovanou složku OZOILE® obsahují všechny produkty řady Ozonidy, proto pokud jste vyzkoušeli již více přípravků, můžete si povšimnout, že jejich vůně má podobný základ. 

 

 

Všechny produkty obsahující patentovanou složku OZOILE® (Ozonidy, Rigenoma®) naleznete zde↓↓

 

 

OZONIDY 

  

  RIGENOMA®

 

 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek