DOLAREN emulgel proti bolesti 50ml, 50ml

Unikátní emulgel s aktivními Ozonidy. Rychle ulevuje od bolesti traumatické, artritické a revmatické. Výrazně pomáhá při hojení zánětů, podlitin a otoků, při svalových a šlachových poraněních.
Kód: 3431658 Produktové číslo: 8050538120017
Dostupnost: SKLADEM 18 ks
259 Kč plus doprava
 
DOLAREN emulgel proti bolesti 50ml, 50ml

DOLAREN emulgel je vysoce účinný zdravotnický prostředek pro úlevu od bolesti a podporu hojení kloubních, svalových a šlachových zánětů, otoků, podlitin a poranění. Obsahuje patentovanou složku OzoilE®, která je unikátní kombinací ozonu a extra panenského olivového oleje.

 

OZONIDY jako produkt vzniklý ozonizovací extra panenského olivového oleje působí lokálně protizánětlivě a rychle zmírňují bolest v postižené oblasti. BIOPEROXIDY a KYSLÍK uvolněné z ozonu na kůži ošetřené emulgelem rychle napomáhají zklidnění v místě zánětu či poranění a vedou k regeneraci a obnově poškozené funkce. VITAMÍN E acetát zvyšuje protizánětlivý účinek Ozonidů. Brožura DOLAREN 

INDIKACE

Na lokální léčbu poúrazových, artritických a revmatických kloubních bolestí. Na lokální léčbu svalových a šlachových zánětů a poranění. Působí protizánětlivě, pomáhá při hojení podlitin a otoků. Je obzvláště vhodný pro děti, dospívající, starší osoby, sportovce a kardiaky. Bez omezení lze používat v letních měsících – při pobytu na slunci nevyvolává včasné ani pozdní toxoalergické kožní reakce, ošetřenou kůži není třeba před sluncem chránit.

JAK POUŽÍVAT

Naneste na bolestivé místo a masírujte až do úplného vstřebání. Aplikujte 2-3x denně až do vymizení bolesti nebo dle doporučení lékaře. V případě chronické bolesti aplikujte po dobu prvních 15 dní 3x denně, poté 2x denně (ráno a večer) jako udržovací léčbu. Celková délka léčby závisí na rychlosti odezvy na léčbu.

POKYNY

Případy přecitlivělosti nebo vedlejších účinků nejsou známy. Pokud se však objeví, přerušte aplikaci a poraďte se s lékařem.

 

 

 

100% PŘÍRODNÍ SLOŽENÍ

  • OzoilE® (patentovaná složka – stabilní Ozonidy s vitamín E acetátem)
  • Extrakt z květů arniky horské – má analgetický účinek. Urychluje vstřebávání modřin a krevních podlitin, snižuje otok. Pomáhá svalovému uvolnění.
  • Extrakt z kořene harpagofytu (Čertův spár) – má protizánětlivý, analgetický účinek, ulevuje od revmatických potíží. Snižuje mediátory zánětu. Zlepšuje pohyblivost svalů a kloubů.
  • Extrakt z listů černého rybízu – posiluje cévní stěnu, zmírňuje otok. Je definován jako přirozený “kortizon”, má protizánětlivý účinek. Urychluje tvorbu buněk.
  • Bromelain – zabraňuje vzniku krevních sraženin a trombóz. Má protiedémový účinek, ulevuje od bolesti.
  • Pantenol – má protizánětlivé působení. Podporuje obnovu a správnou funkci myelinových obalů nervových vláken.
  • Mentol – má analgetický a ulevující účinek.
  • Glukosamin a chondroitin sulfát –  na obnovu pohybových schopností.
  • Extrakt z kadidlovníku pilovitého – zmírňuje zánět související s artritidou a artrózou, zmírňuje ranní ztuhlost, zlepšuje pohyblivost.

 

Zdravotnický prostředek. Čtěte pečlivě příbalovou informaci.

Soubory
 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek